| X-Y Axis Working Area | 2000 x 3000 mm |
| Z Axis Working Area | 450 mm |
| Spindle Power | 7.5 kW |
| Machine Type | 3 Axis |
| Job Material | Marble, Stone, Sandstone, Artificial Stone, Black Graphite |
| Spindle Head Type | Double Head Spindle |
| Maximum Cutting Speed | 30000 |
| Spindle Speed | 24000 RPM |
| Repositioning Accuracy | 0.005 |
| Command Code | G Code |

Price:
Price 900000.00 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Automatic : Yes
General Use : Industrial
Product Type : Pneumatic Tool Changing Woodworking CNC Router Machine
Warranty : Yes
Price 680000.00 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Automatic : Yes
General Use : Industrial
Product Type : Automatic Stone CNC Router Machine
Warranty : Yes
Price 680000.00 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Automatic : Yes
General Use : Industrial
Product Type : Automatic Stone CNC Router Machine
Warranty : Yes
Price 1250000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Automatic : Yes
General Use : Industrial
Product Type : Stone CNC Router With Rotary
Warranty : Yes